Lékař/ka rehabiltačního oddělení

Nemocnice Ostrov - certifikované soukromé zdravotnické zařízení oceněné v rámci projektu HCI „Nemocnice ČR 2012“ jako nejlepší nemocnice v Karlovarském kraji z pohledu ambulantních pacientů a zaměstnanců přijme lékaře / lékařku do týmu rehabiltačního oddělení pod vedením prim. MUDr. Elišky Šmejcové.

Požadujeme:- vysokoškolské vzdělání;- profesionální přístup k plnění úkolů;- loajalitu k zaměstnavateli;- komunikativnost a vstřícnost;- zdravotní způsobilost a bezúhonnost;

Nabízíme:- dlouhodobou perspektivní spolupráci;- individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;- motivující nadstandardní mzdové ohodnocení;- podporu osobního rozvoje;- zvyšování či prohlubování kvalifikace;- realizaci v oboru;- příjemné pracovní prostředí;- příspěvek na ubytování.

Doplňující informace:V rámci standardního systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme 4 týdny dovolené, závodní stravování, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Postup pro přihlášení do výběrového řízení:Motivační dopis, strukturovaný životopis doručte:- osobně na personální oddělení nebo;- poštou na adresu Nemocnice Ostrov, Personální oddělení, U Nemocnice 1161, 363 01 Ostrov nebo;- e-mailem na adresu tereza.schenkova@nemostrov.cz. 

Firma: NEMOS PLUS s. r. o.

Kontakt: Ing. Tereza Schenková
U Nemocnice 1161
363 01 Ostrov

Telefon: 353 364 211

Místo práce: 36301

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 KARIERA.CZ s.r.o.